Шукати в цьому блозі

вівторок, 5 червня 2018 р.

Переможці ІІІ етапу МАН


СПИСОК
переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
у 2017/2018 навчальному році
Відділення фізики та астрономії
Секція експериментальної фізики
(базова дисципліна – фізика)
ІІІ місце
1.
Хомишин Олександра Андріївна
- учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи           I-III ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області (базова дисципліна – фізика).
Відділення мовознавства
Секція німецької мови
(базова дисципліна – німецька мова)
І місце
1.
Турківська Вікторія Романівна
- учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов (базова дисципліна – німецька мова).
Відділення історії
Секція історії України
(базова дисципліна – історія України)
ІІ місце
1.
Коваленко
Роман Олександрович
- учень 11 класу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка Тернопільської області (базова дисципліна – історія України);
Відділення літературознавства,
фольклористики та мистецтвознавства
Секція літературної творчості
(базова дисципліна – українська мова та література)
ІІІ місце
1.
Касянчук
Надія Михайлівна
- учениця 10 класу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області (базова дисципліна – українська мова та література);
Відділення екології та аграрних наук
Секція ветеринарії та зоотехнії
(базова дисципліна – біологія, хімія (за вибором)
ІІІ місце
1.    
Покотило Соломія Олегівна
- учениця 11 класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка (базова дисципліна – біологія);
Відділення хімії та біології
Секція біології людини
(базова дисципліна – хімія, біологія (за вибором)
І місце
1.
Авдєєв Богдан Олександрович
- учень 11 класу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка (базова дисципліна – біологія).
Секція медицини
(базова дисципліна – хімія, біологія, фізика (за вибором)
ІІ місце
1.
Стаханська Анастасія Олександрівна
- учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи     І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов (базова дисципліна – біологія).

Секція загальної біології
(базова дисципліна – хімія, біологія (за вибором)
ІІІ місце
1.
Касянчук
Надія
Михайлівна
- учениця 10 класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області (базова дисципліна – біологія)


Дописати коментар